איפור קבוע

איפור קבוע מאפשר להדגיש תווי פנים, ליצור אייליינר קבוע, תוחם שפתיים ושפתון קבוע ולשחרר את הלקוחה מהצורך להתאפר מדי יום ולדאוג לאיפור הפנים שלה תוך שהיא מנהלת אורח חיים פעיל ועסוק.
איפור קבוע הוא לא רק הדרך ליצור מראה פנים מאופר קלות שאינו נמרח או נמחק, זו טכניקה שמסוגלת לסייע במקרים שיש צורך לתקן תווי פנים, שפתיים א-סימטריות, למשל.
אפשר להשתמש באיפור קבוע לטשטוש צלקות מניתוחים וטיפולים רפואיים חשובים אחרים.
מטרת האיפור הקבוע היא ראשית לשחרר את האישה המתאפרת מהצורך להתאפר מדי יום ולדאוג לאיפור משך כל היום.
את האיפור הקבוע (מיקרופיגמנטציה) מבצעים על ידי החדרה על טיפות פיגמנט מינראלי אל מתחת לפני העור, בצמידות אחת לשנייה כך שנוצרים קווים רציפים.
כך יוצרים למשל, איפור קבוע מסביב לעיניים להדגשתן, קוי אייליינר בצמוד לקו הריסים העליונים וקו הריסים התחתונים, או תיחום לשפתיים ומילוי השפתיים בגוון רענן.
אחרי איפור קבוע לשפתיים אין צורך להשתמש עוד בשפתון. אחרי אייליינר קבוע אין צורך להשתמש בעיפרון איפור או אייליינר להדגשת העיניים.
החופש להיות פעילה, ספורטיבית וחסרת דאגה לאיפור נמשך למשך כמה שנים ומשחרר את האישה של ימינו מהטרדה בלי להתפשר על מראה מטופח סביב השעון.
כיון שמדובר בטיפול שתוצאותיו נמשכות למשך מספר שנים, חשוב להפקיד את פניך בידי מומחה אמיתי לביצוע איפור קבוע.
תוצאות של טיפול חובבני ומרושל ימשיכו להיראות על פניך שנים אחרי הטיפול, לכן כדי לשים לב לרמת העבודה.
עדי שנדל מהאקדמיה ללימודי הדמיית שיער ואיפור קבוע נחשב למומחה בתחום האיפור הקבוע. אל האקדמיה מגיעים תלמידים מכל רחבי העולם למוד את רזי המקצוע ולקחת איתם חזרה למדינותיהם את הטכניקות המושלמות שרכשו אצל עדי.
לכן, כשאת מעוניינת לעבור טיפול איפור קבוע אל תתפשרי על פחות מיד מומחה ואומן איפור קבוע.
התקשרי וקיבעי לעצמך פגישת ייעוץ לפני הטיפול אצל עדי שנדל : 03-5255105
עגלת קניות

  • אין מוצרים בעגלת הקניות.
שינוי גודל גופנים