איפור קבוע – הדגשת תווי פנים

הדגשת תווי פנים נעשית בדרך כלל על ידי איפור. באמצעות טכניקות של איפור מדגישים את העיניים, את השפתיים, את הלחיים, את הגבות, מבליטים את תווי הפנים היפים ומטשטשים את תווי הפנים הפחות מחמיאים.
הצורך להתאפר כל יום ולדאוג לתחזק את האיפור משך היום הוא נחלתן של רוב הנשים. הצורך לדאוג לתחזק את האיפור, שלא יימרח, שלא יימס, שלא ידהה משך כל היום, במיוחד אצל נשים פעילות ועסוקות הוא מטלה לא פשוטה.

איפור קבוע להדגשת תווי פנים (מיקרופיגמנטציה) הוא דרך מצוינת להסיר דאגה מהלב וליהנות מהיכולת להיראות מאופרת ומטופחת משך כל שעות היממה, גם תוך כדי שחיה, פעילות ספורטיבית ופעילות גופנית אחרת.
הדגשת תווי פנים יכולה לאפשר יצירת קו אייליינר על קו הריסים העליונים ועל קו הריסים התחתונים, להדגיש את העיניים, לשפר מראה עיניים נפולות או קטנות.

ניתן ליהנות גם מהדגשת השפתיים באמצעות קו תוחם לשפתיים ומילוי שטח השפה בגוון רענן.
להדגיש את הגבות, לעצב ולמלא אותן למראה גבות מעוצבות מסביב לשעון.
האיפור הקבוע הוא הפתרון המושלם לאישה העסוקה של המאה הנוכחית. יחד עם זאת, כיון שמדובר בטיפול שתוצאותיו נשארות על הפנים למשך מספר שנים יש חשיבות עצומה לבחירת איש או אשת המקצוע שיבצעו את העבודה.
באקדמיה של עדי שנדל ללימודי איפור קבוע והדמיית שיער עומד לרשותך מאסטר בינלאומי באיפור קבוע שמציע טיפולי הדגשת תווי פנים ברמה מקצועית גבוהה במיוחד, תוך שימוש במכשור המתקדם בעולם ובפיגמנטים הטובים בעולם.

הפסיקי לדאוג לאיפור, התקשרי וקבעי לעצמך טיפול הדגשת תווי פנים אצל עדי שנדל: 03-5255105
עגלת קניות

  • אין מוצרים בעגלת הקניות.
שינוי גודל גופנים