טיפולי איפור קבוע בשיטת השערה

כשמדברים על איפור קבוע בשיטת השערה מתכוונים לטיפולי איפור קבוע (מיקרופיגמנטציה) באזור הגבות בהם מדמים שערות הצומחות ממלאות קרחות ומעצבות את הגבות.
הייחוד בשיטת השערה הוא הטכניקה המאפשרת הדמייה קרובה למציאות של שערות.

טיפולי איפור קבוע בשיטת השערה מתאימים למקרים של קרחות בגבות בעקבות פציעה, בעקבות מחלות כמו אלופציה, בעקבות מריטת יתר של הגבות כמו גם לחידוש איפור קבוע בגבות לנשים שעברו טיפול דומה בעבר, בשיטות מיושנות, לנשים שהאיפור הקבוע דהה, וכדומה.

נשים וגברים הסובלים מקרחות בגבות, צלקות או איפור קבוע ישן שדהה ואיבד מצורתו, עוברים טיפולי איפור קבוע בשיטת השערה ויכולים להחזיר לעצמם מראה גבות מלא ובריא, מעוצב ומחמיא בטיפול קל ונוח.

באקדמיה של עדי שנדל ללימודי איפור קבוע והדמיית שיער מציעים טיפולי איפור קבוע בשיטת השערה, טיפולים לגברים ונשים, בתיאום מראש על ידי הצוות המוביל באקדמיה ועדי שנדל עצמו.
אחרי תכנון מדוקדק של מראה הגבה הרצוי, מיקוד הגוון המתאים כדי לבצע איפור קבוע בשיטת השערה כך שהשערות ישתלבו בדיוק בגוון הגבה, מבוצעים טיפולי האיפור הקבוע בשיטת השערה תוך שימוש במכשור המתקדם ביותר, והפיגמנטים הטובים בעולם.
האקדמיה של עדי שנדל ללימודי הדמיית שיער ואיפור קבוע מקבלת מדי שנה תלמידים ללימודי איפור קבוע בשיטת השערה ולכן כשעוברים טיפול בשיטת השערה אפשר להיות בטוחים שהטיפול יבוצע על הצד הטוב ביותר, בידי מומחה בינלאומי ובתוצאה מושלמת.

התקשרו לפרטים וקיבעו לעצמכם מועד לטיפול איפור קבוע בשיטת השערה: 03-5255105
עגלת קניות

  • אין מוצרים בעגלת הקניות.
שינוי גודל גופנים